Jakie atrakcje na wesele?

Zaręczyny, ślub i wesele. Porozmawiajmy o nowej drodze życia...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

grelik
~nowy na forum

Re: Jakie atrakcje na wesele?

Postautor: grelik » sob lip 29, 2017 11:55 am

zdecydowanie podstawą każdego udanego wesela jest dobry DJ, orkiestra lub wodzirej, którzy poprowadzą zabawę
kaktusova
~nowy na forum

Postautor: kaktusova » śr sie 02, 2017 11:22 am

Ja polecam na pewno barmana, a dla dzieci wynająć animatorkę - trochę to kosztuje, ale przynajmniej też dobrze się bawią.
Poza tym koniecznie fotobudka, albo jakiś kącik do robienia zabawnych zdjęć - pamiątka niezapomniana
rosterka90
~nowy na forum

Postautor: rosterka90 » śr sie 02, 2017 1:07 pm

Jeśli chodzi o kwestię atrakcji uważam, że powinny być one umiarkowane.
W tym roku miałam okazję być na kilku weselach i powiem szczerze, że najlepszą
atrakcją była tzw "foto-budka".
Najgorsze były mało- śmieszne konkursy które organizował zespół.
Alicja77
stale na forum

Postautor: Alicja77 » wt sie 08, 2017 7:08 am

Ja też byłam na paru weselach. Jestem w takim wieku gdzie już wszyscy dookoła biorą ślub. W każdym razie byłam na dwóch weselach gdzie była foto budka i uważam to za jedną z lepszych atrakcji na weselu. Jeśli chodzi o zabawy to są one fajne, ale tylko jak są dobrze poprowadzone. Byłam też na weselu gdzie sami państwo młodzi puszczali muzykę z laptopa i nie mieli żadnych zabaw, co o dziwo też było fajne. Mi osobiście jeszcze podobają się pokazy barmańskie. byłam na jednym takim weselu i nawet wzięłam na nich namiary http://niezapomnianachwila.pl/oferta/mobilny-bar/ . Była to jedna z lepszych atrakcji na weselu. Zrobili oni na mnie wielkie wrażenie, a i jeszcze drinki też mieli pyszne.
zenekv87
~nowy na forum

Postautor: zenekv87 » wt sie 08, 2017 7:19 pm

Pomysłów na atrakcje weselne jest na prawdę wiele. Barman, pokaz tańca, ognie sztuczne czy fotobudka. Ostatnio widziałem nawet na https://www.mimofoto.pl/ taką fotobudkę, która robi zdjęcia w formacie gif. Ciekawa sprawa można wrzucić na telefon czy wysłać na maila. W dobie social media pomysł jak znalazł.
Cezaor
~nowy na forum

Postautor: Cezaor » pn sie 14, 2017 10:08 am

Fajnym pomysłem okazać się może fotobudka na wesele warszawa , bywałem już na kilku weselach gdzie była właśnie taka atrakcja i powiem szczerze, że ma to wzięcie. Co raz więcej ludzi się na to decyduje, a drogie wcale nie jest.
qianaa6
~nowy na forum

Postautor: qianaa6 » sob sie 19, 2017 11:01 am

Fotobudka to dobry pomysł, podstawa każdego wesele to jednak dobry dj, nie może też zabraknąć barku z różnymi alkoholami. Gdybyście szukali dobrego miejsca na wesele w okolicach Warszawy, to mogę polecić Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - mają jedną z ładniejszych, elegantszych sal weselnych w okolicy, obsługa jest bez zarzutu, podobnie jak potrawy.
Bezsumienny982
~nowy na forum

Postautor: Bezsumienny982 » ndz sie 20, 2017 4:29 pm

Zazwyczaj najpierw najlepiej by było przejrzeć sobie na spokojnie jakieś internetowe rankingi czy coś takiego. Wtedy mamy jakąś tam wiedzę zanim spytamy tutaj :P. A czasem rozwiążemy w ten sposób dylemat/problem zanim w ogóle wejdziemy na forum.
Justyn102
~nowy na forum

Postautor: Justyn102 » pn sie 21, 2017 10:06 am

Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno :P.
Lady Di
~początkujący

Postautor: Lady Di » pn sie 21, 2017 3:36 pm

Fajnie, jeśli wesele uświetniają jakieś ciekawe atrakcje dla gości. Od kilku lat prym wiedzie właśnie fotobudka, w której goście mogą wykonać śmieszne selfie. Taki sprzęt oferują profesjonalne firmy np. http://fotobox4you.pl/ , a do wyboru są różne pakiety. Cennik uzależniony jest od ilości zdjęć i czasu wynajęcia takiej maszyny do fotek. To zawsze mile widziana rozrywka :)
karolinka8989
~nowy na forum

Postautor: karolinka8989 » czw sie 24, 2017 9:43 am

A co myslicie o fotobudce na weselu?
Hanna280
~nowy na forum

Postautor: Hanna280 » wt sie 29, 2017 7:29 am

Popytaj może wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. A to na pewno lepsze źródło wiedzy niż forum :). I wtedy masz pewność że nie ma tam nawet śladu żadnego zakłamanego marketingu - jak to często bywa na stronach internetowych czy innych portalach z odnośnikami do sklepów.
qianaa6
~nowy na forum

Postautor: qianaa6 » śr wrz 06, 2017 11:41 am

Fotobudka to rzeczywiście dobry pomysł - ostatnio to jedna z popularniejszych atrakcji na weselach. Co do miejsca na wesele, to bardziej skłaniam się ku hotelowi, niż restauracji, choćby ze względu na nocleg. W okolicy Warszawy świetną salę na wesele widziałam w Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - to bardzo eleganckie miejsca, jedne z lepszych w okolicy, z salą na jakieś 200 osób.
lolita
forumowicz

Postautor: lolita » śr wrz 06, 2017 2:34 pm

Myślę, że bardzo fajną atrakcją jest fotobudka. Coraz częściej je widuję na eventach, urodzinach i weselach. Zawsze cieszą się one ogromną popularnością. Wiem, że bardzo fajną ofertę mają oni https://www.mimofoto.pl/fotobudka-warszawa więc sobie do nich zajrzyj. Mnie bardzo przypadła do gustu ich oferta :)
tojczel
~nowy na forum

Postautor: tojczel » śr wrz 06, 2017 5:03 pm

u mnie na weselu był przede wszystkim dobry DJ :) bez tego nie ma zabawy

Wróć do „Ślub i wesele”