Wasza metoda antykoncepcyjna

Pogawędki na tematy związane z Antykoncepcją oraz świadomym planowaniem rodziny...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

aseror
~nowy na forum

Re: Wasza metoda antykoncepcyjna

Postautor: aseror » śr lut 22, 2017 3:26 pm

Naturalne metody są moim zdaniem na pierwszym miejscu!
Leis
~nowy na forum

Postautor: Leis » śr mar 01, 2017 9:03 pm

Ooo tak metodom naturalnego kalendarzyka też jakoś nie ufam- siostra przez nie zaliczyła wpadkę. Ja mam wkładkę hormonalną levosert wole nie ryzykować wpadki bo mam już dwójkę pociech i to mi w zupełności wystarczy.
dott
forumowicz

Postautor: dott » wt mar 07, 2017 8:59 am

Kalendarzyk to i dla mnie nie jest odpowiedni
esttt
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: esttt » wt mar 14, 2017 2:32 pm

niestety organizm nie funkcjonuje według schematów, tutaj nie zawsze 2+2=4 dlatego naturalne metody są moim zdaniem nieskuteczne. Wystarczy stres, zmiana otoczenia itp. a już ten cały kalendarzyk można między bajski schować. U mnie najlepiej sprawdzają się tabletki :)
myszkaaa
~nasz przyjaciel

Postautor: myszkaaa » wt mar 21, 2017 9:34 pm

Ja od prawie roku ma wkładkę antykoncepcyjną i jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda na początku miałam obfite miesiaczki ale teraz z miesiaca na miesiąć to się normuje. No i nie muszę pamiętać o taletce.

Postautor: dott » pn cze 12, 2017 10:30 am

Nie wiem co to jest to o czym piszesz ale ja raczej jestem z tych co bardziej ufają tabletkom, teraz biorę vines, nigdy nie narzekałam na jakieś skutki uboczne, wszystko zależy od tego czy tabletki są dobrze dobrane czy nie
Marcino
~nowy na forum

Postautor: Marcino » śr cze 14, 2017 10:26 am

Kobieto chyba pojecia pomylilas, to sie nazywa wazektomia, sam sie nad tym zastanawiam bo zona bierze tabletki a to tez ma jakis wplyw na jej zdrowie.
qianaa6
~nowy na forum

Postautor: qianaa6 » czw cze 15, 2017 11:57 am

Najwygodniejsze w użyciu są chyba plastry, ale ich minusem jest to, że są dość widoczne. Z kolei o pigułkach łatwo zapomnieć. Klasyczne prezerwatywy są najpewniejsze, no i najtańsze - na secretplace.pl/blog/prezerwatywy-lateksowe-i-nielateksowe-ktore-wybrac-b31.html natrafiłam na porównanie lateksowych i nielateksowych.
Bojana L
~nowy na forum

Postautor: Bojana L » czw cze 15, 2017 8:59 pm

Kiedyś próbowałam plastrów ale byly zbyt widoczne i okres mialam bardzo nieregularny. Teraz juz od lat biore tabletki belara i uwazam ze sa najlepsze ze wszystkich. Nie dość że nic mnie nie boli, okresy są wtedy kiedy powinny i nie ma plamień pomiędzy to dodatkowo poprawiła mi się cera i urosły piersi :D No życ nie umierać :D Dlatego bardzo je polecam każdemu :D
krettka
~nowy na forum

Postautor: krettka » pt cze 16, 2017 10:27 am

Dla mnie też plastry były nieodpowiednie bo one mają dość dużą dawkę hormonów, ginekolog zmieniła mi je na vines, to tabletki z najniższą dawką hormonów na rynku i jak na razie są dla mnie idealne
marysia8383
forumowicz

Postautor: marysia8383 » pt cze 30, 2017 10:38 pm

My tez stosujemy prezerwatywy. Póki co nas nie zawiodły a kupienie odpowiednich gwarantuje na prawdę dobry sex. Zobaczcie u nich https://refform.pl/pl/372-prezerwatywy-nielateksowe ja bardzo duży wybór.
jacunia
~nowy na forum

Postautor: jacunia » śr sie 16, 2017 9:54 pm

Kiedyś stosowałam gumki, ale niestety są dla mnie niewygodne i drogie. Od niedawna przerzuciłam się na pigułki Vines. Są to nowe pigułki, które mają mało hormonów. Zmniejszył mi się trądzik i bolesność piersi, co najlepsze,że nawet odrobinę schudłam :)
kurka
~nowy na forum

Postautor: kurka » pt wrz 01, 2017 5:56 pm

DLa mnie najwygodniejsze bylo zalozenie wkladki levosert, trzy lata spokoju i nie trzeba pamietac o polykaniu tabletewk a ja mam skleroze i ciagle ich zapominalam mimo ze z dzialania bylam zadowolona.
Bodo
~nowy na forum

Postautor: Bodo » wt wrz 05, 2017 1:09 pm

To prawda, taka wkładka levosert to najlepsza opcja.
___
tapety na telefon
Ostatnio zmieniony czw wrz 14, 2017 2:07 pm przez Bodo, łącznie zmieniany 2 razy.
dott
forumowicz

Postautor: dott » wt wrz 05, 2017 6:26 pm

Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich tabletek vines, ginekolog zmieniła je kilka miesięcy temu po przy poprzednich zanikało mi krwawienie, teraz jest wszystko ok, a plusem jest mniejsza tkliwość piersi i nie ma wahań nastrojów.

Wróć do „Antykoncepcja”