Efektywne odchudzanie

Jak zwalczać choroby oraz sprawić by nasza rodzina cieszyła się zdrowiem...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

monialis
stale na forum

Re: Efektywne odchudzanie

Postautor: monialis » wt maja 23, 2017 3:16 pm

Ja robię wszystkie zabiegi w Vici Clinic w Krakowie. Ostatnio byłam na kriolipolizie, to zabieg, który redukuje miejscowo tkankę tłuszczową. Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg i przemiła obsługa. Oczywiście efekty też widać :)
opra
~bywalec

Postautor: opra » czw maja 25, 2017 7:42 pm

Jak checie efektywnie to polecam wam zabiegi w klinice medycyny estetycznej http://www.beauty4ever.pl/warszawa-nowo ... zuplajace/ zobaczcie sobie ile jest skutecznych możliwości redukcji tkanki tłuszczowej. W zależności co chcemy osiągnąć i jak bardzo chcemy schudnąć dobierana jest metoda. Myślę że warto się tematem zainteresować.
birma
~nowy na forum

Postautor: birma » ndz maja 28, 2017 6:54 pm

Generalnie co organizm to musi być dobrana inna metoda odchudzania i redukcji. U mnie był problem z pracą jelit, mimo że diety miałam bogate w błonnik to nic się nie ruszało. Zaczęłam pić aloes http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/forever/ po tygodniu przestałam mieć problemy, metabolizm ruszył, odchudzanie przynosi efekty.
vikking14
~nasz przyjaciel

Postautor: vikking14 » pt cze 30, 2017 8:26 am

Zdecydowanie zgadzam się, że czasem warto zgłosić się do dietetyka. Wbrew pozorom wiedza co zrobić, by odchudzić się zdrowo nie jest taka prosta.
tikrek
~nowy na forum

Postautor: tikrek » pt cze 30, 2017 8:58 am

Efektywne odchudzanie jest tylko wtedy, kiedy oprócz intensywnych ćwiczeń dbamy o dietę.
rarara18
~bywalec

Postautor: rarara18 » pt cze 30, 2017 11:12 am

A moim zdaniem ruch jest ważny, ale dieta ważna nie mniej. Warto też pilnować tego, co tak naprawdę jemy i - przykładowo, zamiast kupować bułki w markecie, piec chleb na takim naturalnym zakwasie. Herbatę słodzić miodem, a zamiast chipsów przegryzać pieczony jarmuż :)
dott
forumowicz

Postautor: dott » pt cze 30, 2017 8:54 pm

Jak chcesz efektywnie się odchudzać to wypróbuj http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast , w którym pieprz kajeński wspomaga spalanie tłuszczu, ułatwiając jednocześnie walkę z cellulitem, a mniszek lekarski podobnie jak pokrzywa i cykoria sprzyja usuwaniu wody z organizmu wraz z zawartymi w niej produktami przemiany materii.
strajka3
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: strajka3 » sob lip 01, 2017 6:35 am

Odpowiednia dieta to klucz do sukcesu, bez tego ie damy rady schudnąć ani grama.. do diety warto dołączyć ćwiczenia, na początek lekkie a z czasem coś do tego dokładać. Co do diety to w większości przypadków właśnie drób jako mięso jest głownym składnikiem dań. Mój mąż przed ślubem na 5 posiłków, jadł 3 z kurczakiem. Jak dobrze wybrać takie mięso? Może wam zostawię stronę http://www.dobrydrob.pl/ sami przeczytajcie.
lolita
forumowicz

Postautor: lolita » pn lip 10, 2017 4:38 pm

Odchudzanie powinno być efektywne i bezpieczne . Dlatego też warto do niego podejść rozsądnie. Jeżeli szukasz przydatnych treść, które ułatwią Ci odchudzanie to warto zaglądać do nich http://aktywneodchudzanie.com.pl/ bo mają wiele ciekawych artykułów :) Zajrzyj sobie bo może znajdziesz coś co Cię zainteresuje :)
mukamu
~nasz przyjaciel

Postautor: mukamu » pn lip 10, 2017 9:21 pm

na efektywne odchudzanie największy wpływ ma na pewno ilość ćwiczeń i dieta, można sobie pomóc pijąc herbatę slim plus od big-active, ja jąpiję regularnie i widzę że to działa, jest lepszy efekt niż same ćwiczenia plus dieta
musialka
stale na forum

Postautor: musialka » śr lip 12, 2017 8:27 am

Ostatnio bardzo modna stała się kwestia cateringu dietetycznego. Może warto pomyśleć o takim rozwiązaniu? Świetną ofertę znajdziesz na stronie http://food2door.pl/. W ofercie mają też dietę startową - można wypróbować ich posiłki bez żadnych konsekwencji. Co o tym rozwiązaniu sądzicie?
rachela
~nowy na forum

Postautor: rachela » śr lip 12, 2017 12:02 pm

Ja moje odchudzanie wspomagam herbatą slim plus big-active, ma naturalny skład a skoro pomaga to czemu nie spróbować, widzę że mniej podjadam i mam więcej energii :)
fonduel
~nowy na forum

Postautor: fonduel » śr lip 12, 2017 1:28 pm

dla mnie najefektywniejszym sposobem na odchudzanie jest po prostu jedzenie odpowiedniej ilości pożywienia
eksuk
~nowy na forum

Postautor: eksuk » śr lip 12, 2017 1:38 pm

Ja tam nie stosowałam nigdy żadnych wspomagaczy czy spalaczy tłuszczu, ale determinacją i wyrzeczeniami udało się spaść z wagi :)
jablecznik
forumowicz

Postautor: jablecznik » ndz lis 19, 2017 5:50 pm

Jeśli jeszcze nie słyszałyście o kriolipolizie to koniecznie o niej poczytajcie. W Vici Clinic w Krakowie taki zabieg wykonują przemiłe panie - Kasia i Gosia. Jeden zabieg kosztuje 99 zł i trwa 45 minut. Warto wypróbować na sobie bo już po pierwszy zabiegu widać efekty.

Wróć do „Zdrowie w Rodzinie”